Dom, ul. Świętojańska
Świętojańska, Sulęczyno, pomorskie
- 650 000 zł
- 119 m²
- 5 462,18 zł/m²
Beata Józefowicz
Skontaktuj się
Dom, ul. Świętojańska
Świętojańska, Sulęczyno, pomorskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Dom, ul. Świętojańska
Zaktualizowane: 11 maja 2026
650 000 zł 119 m² 5 462,18 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
dom wolnostojący
4
685 m²
garaż wolnostojący
2001
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
685 m²Miejsce postojowe:
garaż wolnostojącyRok budowy:
2001Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 650 000 zł (5 462,18 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 119 m² (85,10 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2001
- okna: plastikowe
- Działka: 685 m²
- dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: dom umeblowany, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna, prysznic
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
- Internet
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: INVILLA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: IN670351
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Świętojańska, Sulęczyno, kartuski, pomorskie
- Otoczenie: las, jezioro
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa
Opis nieruchomości
INVILLA to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.
Przytulny i słoneczny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 119 m2 na działce o powierzchni 685 m2 w Sulęczynie- sercu Kaszub, przy ul. Świętojańskiej. (...)
789 561...
789 561 323